Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Nakupování

Super muchlací stroje


Muchlaný papír většinou rádi využijí malé, střední, a i větší e-shopy, aby kvalitně zabalili zboží do krabice svým klientům a prázdný prostor pak vyplnili ekologicky muchlaným papírem. Papír muchlaný si mohou různě koupit, nicméně je si mohou pořídit muchlací stroj Balteto.cz. Nakonec to vyjde mnohem levněji. Firma BALETO navíc majitelům e-shopů nabízí výhodné řešení, pokud daný e-shop odebírá více obalových materiálů. Stačí se na firmu BALETO obrátit. Pokud byste byli stálými zákazníky firmy BALETO, můžete dostat nafukovací stroj zdarma. Muchlaný papír se skvěle hodí jako výplň krabic, když se do nich dává například nějaký křehký materiál. Nejen že materiál dobře ochrání před rozbitím, ale také je to velmi ekologické.

muchlací stroj

Pokud hledáte kvalitní muchlací stroj, obraťte se na firmu BALTETO. Nabízí hned tři a vy si v klidu můžete vybrat, který z muchlacích strojů vám nejvíce vyhovuje. Nejlevnější muchlací stroj EU-S1 manuální stojí necelých 6 000 korun včetně DPH. Materiál je ocel a stroj se připevňuje na stůl. Papír prochází skrz stroj a jedná se o manuální stroj. Další muchlací stroj EU-P1 je k mání za 18 029 korun včetně DPH. Pomocí tohoto stroje můžete muchlovat kraftový papír jako výplň balení krabic. Ochrání tak předměty v daných krabicích před nárazy a poškozením. Tento stroj je poloautomatický a ovládáte ho nožním pedálem. Je to velmi snadné a pohodové.

muchlací stroj na stojanu

Stroj můžete postavit na zem se stojanem anebo ho položit na stůl. Co by vám více z toho vyhovovalo? Výběr je čistě jen a jen na vás! Tento muchlací stroj je v nabídce z modré barvy a materiál je kvalitní ocel. Ocel ledasco vydrží. Je to záruka kvality. Tento stroj dokáže vyrobit 70 metrů muchlaného papíru za minutu. Stroj se hodí pro menší a střední e-shopy. Další muchlací stroj, který má firma v nabídce, je EU-P2 automat. Ovládá se pedálem. Stroj vyrobí vámi zadané množství papíru. Papír pak následně musíte odebrat. Přístroj je modrý a vyroben z oceli. Tento stroj určitě ocení střední a větší e-shopy a pořídíte ho za 30 129 korun včetně DPH. U všech přístrojů je 2 roky záruka. K přístrojům si můžete také objednat kraftový papír, který je právě pro tyto přístroje určen, je ekologický a hodí se jako výplň do krabic se zbožím z e-shopů.

You May Also Like