Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Nakupování

Hladinová síťka- skvělý pomocník pro čistotu bazénu


Mít krásný bazén anebo vířivku na zahradě je určitě skvělá věc, ale je samozřejmé, že je nutné se o své soukromé “koupaliště” dobře postarat a udržovat ho v čistotě. Krom jiného určitě oceníte skvělého pomocníka a tím pomocníkem je právě hladinová síťka. Je skladná a poměrně nenápadná, ale pokud vlastníte bazén, určitě se bez síťky neobejdete. Pomocí síťky sbíráte nečistoty z hladiny bazénu anebo třeba utopený hmyz či i drobné lístky. Ono se to nezdá, ale kdybyste tomu nevěnovali pozornost, bazén by nevypadal zrovna čistě a reprezentativně a plavání v bazéně by nebylo příjemné pro nikoho. Nelíbilo by se to jak vám, tak ani někomu jinému.

bazén

Hladinová síťka STANDARD Bazenygluc.cz je skvělý pomocník, abyste svůj bazén či vířivku uchovávali neustále v dokonalé čistotě. Věřte, že to oceníte nejen vy, ale i vaše rodina a přátelé! Síťka má dlouhou životnost, je kvalitní. Pomocí této super pomocnici odstraníte i ten nejmenší prach a ty nejdrobnější nečistoty na krásné modré hladině vašeho bazénu. Díky ní bude vypadat váš bazén nebo vířivka jako nádherný safír, který bude zdobit vaší krásnou zahradu. Není to úžasné? Součástí síťky není teleskopická tyč. Můžete si ji ale k síťce pořídit přímo u firmy bazény Gluc PBS s.r.o. Teleskopická tyč dlouhá až 1,2 metry, dostanete se pomocí ní hodně daleko, aniž byste museli během čištění si v bazéně zaplavat.

hladinová síťka

Výhoda je, že čištění se nestane rutinou – ale pohodovou zábavou. A navíc nestrávíte čištěním vodní plochy pomocí této úžasné síťky spousta hodin, ale vše budete mít rychlé lusknutím prstů! Síťovina je totiž velmi jemná a nic jí neunikne. Síťka se dodává v pěti kusech a snadno a rychle ji smontujete. Zvládne to i malé dítě. Síťka je krásně modrá jako voda ve vašem bazéně a její rám je pevný, tak se snadno jen tak nezničí či nepraskne. Výhodou je, že tato skvělá pomocnice stojí pouhých 94 korun včetně DPH. Tak co si ji rovnou objednat?

You May Also Like