Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Nakupování

Jak vybrat ideální skleník


To vypadá tak jednoduše, když se rozhodnete pro koupi skleníku, než ovšem zjistíte, jaká je nabídka skleníků na trhu. To pak můžete znejistit a začít přemýšlet o tom, který vlastně ten skleník bude nejlepší, a hlavně od koho. Hlavně neudělejte chybu, že si neověříte, co všechno bude vaše objednávka obsahovat, protože si chcete zakoupit kompletní skleník, a ne ještě dokupovat další komponenty. A za druhé, zdali je kvalitní materiál. To znamená, že výplně mohou mít slabý polykarbonát, který se zničí při prvním prudkém dešti nebo krupkách. Nebo konstrukce nebude dostatečně silná, aby vaše vybrané výplně dostatečně udržela, a poté se při první větrné smršti můžete se skleníkem rozloučit. To je první nástraha, která vás může potkat.

skleník skleněný

Poradíme, jaký vybrat skleník

Snadno můžeme poradit, když máme zkušenosti s výrobou skleníků, a to již přes 30 let. Postupně se mění i naše technologie, kdy do výroby zapojujeme modernější materiál a vyspělou techniku. U nás ovšem máte jistotu, že si zakoupíte kompletní skleník, a ještě vám pomůže s jeho výběrem podle vaší lokality. Můžete si tak vybrat skleník ze skla Ekogarden https://www.skleniky.eu/eshop/sklenik-m32-ze-skla, kdy jsou jeho výplně klasikou, používáme kvalitní sklo Helios, o síle 4 mm. Ideálně propouští světlo a teplo, je chráněno před UV zářením. Nebo si můžete vybrat modernější materiál a za své výplně si zvolit polykarbonátové desky, kdy polykarbonát bude o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou, což je ideální na skleník, který bude dostatečně pevný.

skleník ze skla

Další naše vychytávka

Jako každý výrobce, tak i my máme svoje nápady a osvědčené postupy. Mezi jeden skutečně efektivní nápad patří i větrání skleníku, které jak si můžete všimnout je provedeno obráceným způsobem, než je u jiných skleníků. Je to z toho důvodu, že u hřebene bude vždy největší teplo a větrání od hřebene povede k lepší cirkulaci vzduchu, což prospívá vašim rostlinkám.

You May Also Like