Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Finance

Proč být chudí?


Máte málo peněz? Jestli jste obyčejní průměrní lidé jako já, možná že ano. Obyčejní lidi si u nás určitě moc nevydělávají, ani když hodně pracují, a to znamená i problémy. Musíme za všechno možné platit a nikoho nezajímá, jestli na to máme. A když na to nemáme? Koho to zajímá? Jenom nás samotné. A je všem jedno, kde peníze seženeme. Musíme je sehnat a je to. Ale někdy si je holt nevyděláme. A aby bylo čím platit, bereme si půjčky. S těmi přece zase platit můžeme. Jenom nám ty peníze nepatří, a tak musíme počítat s tím, že když si půjčku vezmeme, tak jí taky musíme vrátit. Jinak běda nám. Už několikrát jsem si taky půjčku brala. Jako jste si jí asi vzali i vy.

pár centů

A někdy jsem jí dostala a někdy taky ne. To záleželo hlavně na tom, jak mě posoudili úředníci z banky. Když se rozhodli, že mám dost příjmů na to, abych jim půjčené peníze splatila, milostivě mi vyhověli. A když zapochybovali? Pak mě nechali napospas osudu. Nás žadatele o půjčky zkrátka prověřují. Aby se nestalo, že nám dají peníze a nikdo už je neuvidí. A těm, co nemají vynikající finanční příjmy, nepomáhají. A tak někdo zůstane bez peněz. Ale i my obyčejní lidi někde aspoň bydlíme. A když je to bydlení naše, možná nám pomůžou jinde.

žena a euro

Nebankovní společnost si vezme naši střechu nad hlavou nebo nějaký jiný dům jako zástavu a za to nám peníze půjčí. A je to tak jednoduché! I bez papírování, i bez placení nějakých peněz předem. A můžeme si to i předem spočítat na internetové kalkulačce. I za několik dní už můžeme mít peníze, když vsadíme na nebankovní hypotéku. Po zastavení našeho domu není hypotéka bez příjmu Hypotéky bez registru žádný problém. A peníze potom máme. A jestli sháníte jako někdy i já půjčku, aby bylo aspoň za co jíst, zkuste to tady taky. Třeba vám to jako mně vyjde a bude vám zase dobře. Určitě líp, než jak by vám bylo bez peněz.

You May Also Like