Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Nakupování

Proč si vybrat za ideální reklamní předmět propisku


Máte je v ruce denně – kdybychom uspořádali anketu, v níž byste anonymně odpovídali, který předmět v domácnosti používáte nejčastěji, s výjimkou elektroniky a domácích spotřebičů, byl by to zřejmě toaletní papír. V jeho těsném závěsu by se pravděpodobně udržela tužka či propiska a nějaký papír – kancelářský, poznámkový blok, diář apod. Toto hodnocení by se mohlo stát přínosným v situacích, kdy se rozhodujete o tom, co potisknout a darovat jako reklamní či upomínkový předmět.

reklamní propiska a blok

Potištěné toaletní papíry samozřejmě existují, ale přece jen je hodnota tohoto výrobku poněkud diskutabilní, nehledě na ten samotný akt, k čemu se papír nakonec zužitkuje. A tak tu máme k dispozici diáře a propisky. Nespornou výhodou propisek je jejich nízká cena, a chcete-li někomu předat malou drobnost, v upomínku na nějakou soukromou akci, oslavu, prezentaci či školení, je to naprosto ideální. Propisky dokonce můžete darovat při příležitosti vaší dovolené s přáteli, jestliže naplánujete něco netradičního, například hvězdicový zájezd s mikrobusem, anebo vodáckou výpravu po Berounce.

tužky v penálu

Větší počet kusů – potisk propisek se vyplatí u více kusů, to znamená, že jsou vhodné pro rozdávání svatebčanům, spolužákům, lidem na školení, účastníkům dovolenkového pobytu atd., pokud jejich počet překračuje alespoň pět osob.

Propiska se vejde do kapsy – kdybyste nechali potisknout bavlněná trička, musíte bezpodmínečně znát nebo alespoň odhadnout jejich velikost, a to není jen tak, zejména tam, kde přesné velikosti neznáte. S propiskou si nemusíte dělat starosti, tu můžete darovat i dětem školního věku a budete mít jistotu, že váš dar nebude nevhodný. Propisku si někdo zastrčí do kapsy u košile, někdo k tomu využije penál a někdo může mít reklamní propisku https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/reklamni-propisky/ s potiskem zasunutou v hrnku na desce psacího stolu, a pokaždé bude propisovací tužka plnit svou funkci.

You May Also Like