Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Nakupování

Čerstvá a křupavá zelenina


Určitě jste nejedli chutnější zeleninu, než tu, kterou jste si vlastnoručně vypěstovali nebo jste si ji zakoupili přímo od farmářů. Není divu, má totiž úplně jiné podmínky na zrání, než mají kupované produkty v supermarketech. Navíc zelenina je krásně čerstvá, křupavá a také velmi pěkně voní. Právě díky skleníku si můžete takovou chutnou úrodu vypěstovat sami. Případně si i připravit sazenice, které později vysadíte na své záhonky, jakmile ledoví muži uplynou. I tak budete mít svoji úrodu podstatně dříve, než ostatní, kteří takového skleněného nebo polykarbonátového pomocníka nemají. Ač se to na první pohled nemusí zdát, tak přece jenom i ze skleníku je úroda daleko větší. Zase je k tomu samozřejmě důvod, protože výplně skleníku chrání sazenice až do poslední úrody před větrem, deštěm i tolik obávanými kroupy.

polykarbonátový skleník

Skleněný nebo polykarbonátový skleník?

Ve většině případů se tato otázka objevuje v nejčastějších dotazech. Který bude nejlepší? Bohužel těžko říci, který bude mít prvenství, protože oba dva typy skleníků mají své značné výhody. Skleněné výplně jsou takovou letitou jistotou, ale na druhou stranu je třeba dát také slovo moderní technologii a tou zkrátka polykarbonát je.

Zahradní polykarbonátový skleník odvede rovněž skvělou práci. Jako výrobce českých skleníků poskytujeme záruku na oba dva typy skleníkových verzí. V polykarbonátu vidíme velkou výhodu toho, že se jedná o lehčí materiál, než je sklo a tudíž se s ním i lépe pracuje. Díky bytelné konstrukci se rozhodně nemusíte obávat toho, že by vám skleník skončil u sousedů na pozemku.

skleník

Naše polykarbonátové skleníky nabízíme za přijatelnou cenovou relaci a nechybí ani poměrně bohatá nabídka širokého sortimentu a jeho příslušenství. Pokud si nevíte rady, jaký skleník by byl ideální do vaší oblasti, neváhejte nás kontaktovat, společně vybereme jen to nejlepší.

You May Also Like