Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Byznys

Kam umístit firmu?


Možná jste se už někdy setkali s případem, kdy si nějaká firma či samotný podnikatel umístili sídlo firmy někam kam k tomu neměli oprávnění. Nejen podnikání samotné ale i umístění jeho sídla má nějakou zákonnou úpravu, kterou je potřeba dodržovat. V opačném případě se vystavujete riziku sankcí. Nikdo nechce mít doma nebo kdekoliv jinde nahlášené sídlo firmy, protože z toho plynou právní následky. Pokud se například dané firmě nedaří, mohou ji v sídle hledat věřitelé a dokonce i exekutoři. Majitel nemovitosti má potom zbytečné problémy, které jen těžko vyřeší.

podpis smlouvy

Kam umístit sídlo?
V ojedinělých případech je možné umístit sídlo firmy do bytu, ale musí jít o takový předmět podnikání, který nebude narušovat kvalitu bydlení. Typicky je to možné třeba pokud někdo vyrábí dekorace, což nevytváří žádný velký odpad ani hluk a ani jinak závažným způsobem takové podnikání nenarušuje kvalitní život v místě podnikání.

peníze dolary

Sídlo by mělo být v místě kde se firma skutečně vyskytuje. Jsou ale i firmy kde to možné není. Jestli podnikáte a třeba často cestujete, hodilo by se vám místo, kde si můžete zařídit sídlo, aniž by to někomu vadilo. Jestli hledáte kam umístit sídlo firmy v Brně, jste u nás správně. Nabízíme vám sídlo v našich kancelářích, které můžete osobně využívat pokud to budete potřebovat. V ceně máte nejen pronájem kanceláře a tedy i budovy, ale i služby které se běžně v kanceláři využívají. Budeme vám hlídat doručenou poštu, a v případě nutnosti vám jen obsah můžeme naskenovat a poslat třeba e—mailem. Náš prioritou je pomáhat podnikatelům k tomu, aby měli sídlo, které bude vyhovovat zákonným požadavkům, a kde se budou moci scházet s kýmkoliv bude potřeba. Za skvělé ceny získáte sídlo pro svou firmu, které bude vyhovovat nejen vám, ale i všem kteří vás budou potřebovat navštívit. Jsme tu pro vás.

You May Also Like