Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Nakupování

Stylová retro plavba na Vltavě


V retro stylu se dnes pořádají různé seance, párty a semináře, ale také je možné vytvořit parádní retro recesi při splouvání Vltavy. Co k tomu budete potřebovat?

Dobrou náladu – v první řadě doma nezapomeňte dobrou náladu, bez té to nebude recese, ale otrava. Na Vltavě ale dobro náladu mít budete, pokud vám zasvítí Slunce a vyberete si vhodný termín, například až koncem prázdnin nebo v červnu před začátkem hlavní sezóny.

retro šaty

Vodácké vybavení – to základní sice nebude v retro stylu, ale toto lze samozřejmě prominout. Lodě a pádla si zajistíte v půjčovně lodí a raftů Vltava ve Vyšším Brodě, mohou to být kánoe nebo rafty, záleží na vašem uvážení. K základnímu vybavení patří i lodní vaky, vařiče, stany, spacáky, karimatky a samozřejmě vhodné oblečení. A pláštěnky. To už je ale nutné zajistit ve vlastní režii. Nezapomeňte také na kartáčky na zuby a toaletní papír, ten v kempech nebývá běžně dostupný

Český Krumlov

Retro styl – tím vhodným oblečením máme na mysli oděv v retro stylu. Můžete to pojmout velkoryse, například ženy a dívky puntíkované šaty, slamák na hlavě, bílé rukavičky, lodičky, kabelky a nápadný make-up. Muži mohou obléknout košili s motýlkem nebo s kravatou a plstěný klobouk. K retro stylu patří i námořnická trička, ale raději bez potisku a hlavně bez rumových a pivních textů.

retro nádobí

Ostatní doplňky – retro styl lze propagovat i v kempech, například s kempinkovými stolky, židličkami a retro nádobím, takže žádné ešusy a nerez, ale pěkně v plastu a s patřičnou stylovou výzdobou. Plastové podnosy, příbory, hrnky, lžičky, dózy, cukřenku, puntíkované hrnky na kávu atp. A bombou večera mohou být nahrávky pop music 80. let z retro kazetového magnetofonu – Madonna, George Michael, Rick Astley, Tina Turner, Phil Collins, Stevie Wonder, Michael Jackson, A-HA, Europe, Fancy, Gazebo, Queen, Baltimora, Bananarama, Level 42, Modern Talking a jistě byste vyjmenovali další skvosty té doby.

You May Also Like