Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Uncategorized

Pro jednodušší oblékání


Víte, co miminka a batolata nemají rády? Hodně námahy a někdy i pláče dává oblékání. Nejhorší je obléknout miminko v zimním období, kdy je potřeba více vrstev. Už jen něco přetáhnout přes hlavičku je nad lidský výkon. Nemají rády ani čepice, bez které to, hlavně v zimě, nejde. Pro příjemnější manipulaci s miminkem a i pro pohodlné a rychlejší oblékání, je velice vhodná kojenecká košilka. Formou zavinování nemusíte miminku přes hlavičku nic přetahovat a bude celou nepříjemnost s oblékáním snášet mnohem lépe.

Pohodlí hlavně pro miminko

Kojenecká košilka je vyrobena z čisté bavlny a působí příjemně na kůži miminka. V různých barevných variantách se přizpůsobí dupačkám i tepláčkům. Tato varianta oblečení miminko nikde netlačí, takže je vhodná pro běžné nošení na doma, ale i do kočárku, či na lékařskou prohlídku. A když si vyberete kousek s potiskem, bude miminko vypadat ještě roztomileji. Způsob zavinování je ukončený jednoduchým zapínáním na cvočky nebo na zavazování. V dětské skříni jich nikdy není dost a hodí se vždy jedna do tašky pro každý případ.

You May Also Like