Lidé nikdy neumí a neví všechno. Nikdo není všemohoucí a vševědoucí. Ale to nevadí, pokud člověk zná náš web, který mu se vším důležitým pomůže.

Uncategorized

Vzkaz vášnivé čtenářce, která touží po čtení na čerstvém vzduchu


Vážená paní, pokud jste vášnivou čtenářkou knih a bydlíte v obyčejném panelovém domě bez balkonu, přesto se váš sen o možnosti večerního čtení venku na čerstvém vzduchu může splnit. Jen je zapotřebí, aby se rozhodlo celé vaše družstvo či společenství vlastníků, a všichni jste si nechali vybudovat nové prostorné lodžie, které si dokonce můžete nechat zasklít, samozřejmě že ne všichni povinně, ale pouze ti, kteří budou mít zájem.

Zasklení přinese ještě větší komfort a užitek

Částka za takto provedenou revitalizaci existujících či neexistujících balkonů v podobě jejich výměny za lodžie bude sice o něco málo vyšší, než pokud se rozhodnou obyvatelé pouze pro otevřený prostor, ale právě pro vás a vaši touhu po jarním, letním a podzimním večerním vysedávání nad knihou právě v tomto prostoru, by zasklení bylo ideální. Pak už stačí pouze šálek dobrého čaje nebo sklenka vína, lampička, která posvítí na zajímavé řádky vašeho čtiva a iluze pobytu někde na chatě nebo terase rodinného domu bude naprosto dokonalá

You May Also Like